2022年4月28日木曜日

سازمان ملل متحد یک سازمان جنایتکار جنگی از دلالان اسلحه است، ناتو دولت اسلامی عراق (داعش) در سمت تروریست است و دستگیری اضطراری کسانی که تروریست نیز هستند، جنگ جهانی سوم را متوقف خواهد کرد. 11 سپتامبر یک اجرای خودساخته آمریکایی بود.

https://www.facebook.com/100000656454938/videos/3075179649180553


https://www.linkedin.com/embed/feed/update/urn:li:ugcPost: 6911477922042175488


سازمان ملل متحد یک سازمان جنایتکار جنگی از دلالان اسلحه است، ناتو دولت اسلامی عراق (داعش) در سمت تروریست است و دستگیری اضطراری کسانی که تروریست نیز هستند، جنگ جهانی سوم را متوقف خواهد کرد.


به یاد بیاورید که 11 سپتامبر اجرای خودساخته سرمایه داران یهودی در ایالات متحده و سراسر جهان بود.

باید برای این جنایتکاران به زبانی ساده و مودبانه توضیح داد که هزینه آن زیاد است.

اول از همه، لاینر هوایی (جامبو جت) که به داخل ساختمان فرو رفت، گرافیک کامپیوتری بود. حتی اگر واقعاً حفاری کنید، ساختمان‌های اسکلت فلزی امروزی به طور کامل به این شکل تخریب نمی‌شوند. ظاهرا فکر کنم با ریموت از بالا به ترتیب منفجر شده.

اسامه بن لادن نیز یک حقه است. طالبان و القاعده نیز آشکارا پشت ارتش آمریکا هستند.


ایالات متحده همچنین مغز متفکر جنگ ایران و عراق و جنگ خلیج فارس است. در محتوای اتهام وارد شده است.


اول از همه، ایران در تلویزیون نیوز اعلام کرد که از آمریکا خواسته است نیروگاه هسته ای بسازد. پس از آن، آمریکا به ناعادلانه با ایران به عنوان یک ملت تروریست رفتار کرد و آن را در تلویزیون نیوز اعلام کرد. پس از آن از تلویزیون نیوز پخش شد که احساسات ضدآمریکایی افزایش یافت و گفت که ایران ظالم است. سپس در تی وی نیوز اعلام خواهیم کرد که حسین رئیس جمهور عراق در کشور همسایه چگونه به ایران اعلان جنگ می کند. سپس مراسم امضای قرارداد برای تامین تسلیحات دولت آمریکا به دولت عراق در تی وی نیوز اعلام شد. و جنگ ایران و عراق رخ داد. این یک جنگ نیابتی آمریکاست و دولت آمریکا بد است. و هنگامی که عراق پیروز می شود، این بار، رئیس جمهور عراق، حسین تبدیل به آدم بدی می شود، جنگ خلیج فارس رخ می دهد و سپس رئیس جمهور حسین اعدام می شود. این نیز جنایت جنگی است که توسط دولت آمریکا و سرمایه داران یهودی مرتکب شده و بخشی از این اتهام است.سازمان ملل متحد یک سازمان جنایتکار جنگی از دلالان اسلحه است، ناتو نیز یک دولت اسلامی تروریستی (داعش) تروریستی است و در مورد جنایات جنگی آنها باید گفت، باید درک کرد که هزینه ارتکاب جنگ. جنایت بالاست من دارم نه تنها جنایات جنگی، بلکه مجازات تخلیه فاضلاب از کارخانه های ویتنام را نیز می توان گفت. «اگر نمی‌دانید که ارتکاب جنایات جنگی علیه سازمان‌هایی که بر جهان حکومت می‌کنند، سازمان ملل، ناتو، روسیه، اوکراین، ایالات متحده و پایتخت یهودیان که آنها را هدایت می‌کنند گران است، راه‌حل این مشکل است. همچنین با همکاری دنباله مانگا و انیمه One Piece و Hunter Hunter اگر محصول را به دست مشتری برسانید نه گنج دزدان دریایی، تبدیل به گنج می شود و One Piece تجارت و شکارچی می شود. من می‌خواهم فرزندان شکارچی مسیر خود را به سمت مسیری صلح‌آمیز با محوریت صلح جهانی، فعالیت‌های اقتصادی مانند تولید، فروش، تجارت و سایر صنایع توزیع، و حفاظت از محیط طبیعی جهانی، مانند یافتن شغل در SWAT یا Interpole تغییر دهند. ساختار از 21 مارس 2022 نخست وزیر ژاپن و رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور اوکراین <سازمان تحت سلطه آمریکا <سرمایه دار یهودی، اما << ژاپنی (دولت ژاپن) (امپراتور ژاپن) یک حاکم واقعی وجود دارد. یهودیان اصلی که ژاپنی‌هایی که اصالتاً در آلمان بودند، ژاپنی‌های مو سیاه و چشم سیاه هستند. آنها آنها را نسل‌کشی می‌کنند زیرا می‌خواستند سرزمین، املاک و اموال یهودیان اصلی را غارت کنند. هیچ افراد جعلی و جعلی که عمدتاً در اطراف منطقه خودمختار یهودی بودند وجود نداشت. آلمان، و اکنون آنها افرادی جعلی و جعلی هستند که ادعا می کنند یهودی هستند. یهودیان واقعی ژاپنی هستند. ژاپنی اسرائیلی (یهودی) است. شباهت زیادی بین زبان عبری (مردم) و زبان سومری سومری ها وجود دارد. ژاپنی ها (دولت ژاپن) (امپراتور ژاپن) جانشینان قانونی اسرائیلی ها (یهودیان) و سومری ها هستند ماساهیرو ایشیزوکا نماینده امپراتور دولت ژاپن.

0 コメント:

コメントを投稿