2022年6月29日水曜日

Ukraine. ウクライナ。 ЯПОНІЯ Японська. Передумовою дій Росії в російсько-українській війні є провокація Байдена (прокитайський) та інших американських неоконсерваторів. Цю війну спричинив не Путін, а Байден.

https://ameblo.jp/osaka-bengoshi/entry-12728549086.html


24.02.2022 03:32:10


Українська війна та корумпований американський неоконсерватор Байдена, батьки та діти, санкції проти Росії дилема

Тема: Війна / Військові / Історія

Ситуація в Україні розвивається стрімко. Світ дивиться зображення та відео того, що робить Росія в епоху телебачення та Інтернету. Навіть якщо ви виграєте битву, стратегічні та політичні негативи будуть великі (подібно до нападу Японії на Перл-Харбор). Міжнародна громадська думка також критикувала Путін Росію за те, що вона виграла битву, але не йшла так швидко, як планувалося, через запеклий опір, насильницький підхід і продовжуючи висувати необгрунтовані заяви. , Вона знаходиться у складній ситуації.


 


З іншого боку, подібно до того, як перед нападом Японії на Перл-Харбор існувала змова та провокація США, які сподівалися на війну між Японією та Сполученими Штатами, цього разу передумовою дій Росії була провокація Байдена (батьків) та інших США. неоконсерватори. Цю війну спричинив не Путін, а Байден, і я ненавиджу Байдена. Геополітично Росія абсолютно не може терпіти розміщення Україною ракет під військовим контролем Заходу (так само, як Сполучені Штати не можуть терпіти розгортання ракет на Кубі), але Байден робить це. Був страчений (23.10.2021).


 


→ Українська трагедія використана та залишена Байденом (Yahoo News, Хомаре Ендо = Почесний професор Університету Цукуби)
"Байден завершив виведення американських військ з Афганістану 31 серпня минулого року, і його критикували в усьому світі за його надмірно нелюдський виведення. НАТО, яке співпрацювало зі Сполученими Штатами. Країни були розчаровані способом дій Байдена, і його серце було далеко від Америки».


"Байден (який не зміг вивестися з Афганістану) раптово перемістився в Україну, і 20 вересня він провів військові навчання з Україною за участю 6 тисяч інших західних військових з 15 країн, зосереджених на НАТО. Навчання почалися в 1996 році, але повідомляється було найбільшим навчанням з моменту його створення.

23 жовтня Байден розгорнув в Україні 180 протитанкових ракетних комплексів (Javelin).

Цю ракету запропонував Байден, який був віце-президентом під час адміністрації Обами, щоб забезпечити Україну після анексії кримської кризи Росією. Але Обама відкинув це одним словом. Причиною відмови стало те, що "якщо ви зробите таку річ, це стимулюватиме Путіна і зробить Путіна ще більш агресивним".

Путін був би агресивним, якби цю ракету надали Україні!

Мабуть, слова Обами дали Байдену хороший натяк.

Звичайно, коли Байден дізнався, що він розмістив протитанкові ракети в Україні, Путін одразу відповів: «НАТО не повинно переступати термін!», а з кінця жовтня до початку листопада 100 000 навколо кордону з Україною. Ми зібрали якомога більше російських військ і рушили на позиції навколо України».


・ 8/31 Потрясіння, пов'язані з виведенням з Афганістану


・ 9/20 багатонаціональна армія з центром НАТО ・ Великі військові навчання України (наймасштабніші в історії)


・ 10/23 Байден розгорнув в Україні 180 протитанкових ракетних комплексів


・ З кінця жовтня до початку листопада російські війська збираються навколо українського кордону


 


Хоча ситуація для Путіна і Байдена важка, заворушення не завдадуть Сполучених Штатів по той бік Атлантичного океану. Швидше, зброя продається, а виробництво боєприпасів приносить прибуток. Найважчі – Росія, Німеччина та Європа. Основною політикою Сполучених Штатів є змусити Євразію конфліктувати один з одним, щоб не народилося протистояння Сполученим Штатам, і в цьому відношенні Сполучені Штати успішні.


 


★ Попередня стаття, написана під час хаосу 2014 року. → Українська геополітика та дипломатія США


- Географічні фактори не дозволять Росії легко віддати схід України під НАТО.


– Україна не є легкодоступним регіоном для Росії і намагатиметься захистити свій військовий вплив, особливо на сході.


・ Основа зовнішньої політики США полягає не в тому, щоб розділяти і боротися з Євразійським континентом і не створювати контрсилу проти власної морської сили.» «Запобігання народження контрсил через взаємний конфлікт між Євразією. Розгортання вигідним чином


 


Однак 2014 і 2022 роки абсолютно різні. Нинішня політика США полягає в тому, щоб виграти боротьбу за гегемонію проти Китаю, поставивши Китай єдиним конкурентом, але це конфлікт з Росією, який має бути важливою частиною облоги проти Китаю. Це великий гальмування базової політики. У нещодавній статті в газеті Nikkei американський реаліст і міжнародний політик Джон Міршаймер проповідує безглуздість перевести Росію на китайську сторону (ранкове видання 2022.2.22, сторінка 2, стаття лише для членів в Інтернеті → після холодної війни). Залучення Китаю «стратегічна помилка» Міршаймера).


 


Якщо Японія, Сполучені Штати та Європа запровадять суворі санкції проти Росії, а Росія відмовиться, це піде на користь Китаю, східній силі Росії. Баланс сил у Європі та баланс сил у Східній Азії не пов’язані між собою, а безпосередньо пов’язані через Росію.


 


・ Росія зазнала поразки у японсько-російській війні → занепад Росії → перевага Німеччини → Велика зміна в британській політиці (допомога Німеччини в облозі Франції та стримування Росії → британсько-російська облога проти Німеччини) → Перша світова війна (Німеччина проти Англії, Франція і Росія)


・ Інцидент з Номонханом (японська армія вдарила радянську армію) → Німецько-радянський договір про невторгнення


・ Почалася німецько-радянська війна (Гітлер) → Радянська криза, збалансовані сили, які стримують Японію в Східній Азії, зникли → США вирішили розпочати війну між Японією та Сполученими Штатами (Міршаймер)


 


Однак ще в 2014 році Міршаймер передбачав майбутню боротьбу за гегемонію проти Китаю і проповідував абсурдність протистояння з Росією.


→ Міршаймер «Трагедія великих держав» і причина відкриття війни між Японією та США


→ Міршаймер «Трагедія великих держав» ② Вплив піднесення Китаю та контрзаходи
 


Обаму в 2014 році включили до такої міри, що не сталося жодної трагедії. Однак Байден 2021-2022 років надмірно спровокував Росію, що призвело до такої ситуації. Путін нібито відповідальний за кровопролиття, ворог людського миру, але Байден є справжнім злочинцем. Я ненавиджу Байдена.


 


Західний схил України зумовлений не лише протиставленням українського народу Росії, а й діяльністю американських неоконсерваторів і спецслужб, таких як Нуланд і ЦРУ, а батьки та діти Байдена глибоко залучені. Деякий час групи неокон в США (наприклад, Нуланд Блінкен Байден) продовжують різні змови в Україні, але телефонні розмови Нуланд пропускаються, а син Байдена (Хантер Байден) бере участь у розслідуванні корупції. Аморальність і корупція Також вказувалося на змови США, включаючи примусове припинення дії США...


 


→ Помічник держсекретаря США «Чорти ЄС», підслуховував телефон і викрив


 


→ «Другий син має щомісячний дохід 5 мільйонів ієн» Причина, чому батько і син Байдена змогли вилучити виняткову винагороду з України (професор Кенро Нагоші, ПРЕЗИДЕНТ ОНЛАЙН) (Читати безкоштовно, але потрібна реєстрація)


・ Інавгурація пана Байдена, антиросійської фракції, відроджує конфлікт щодо України.


・ Наполягати на дії «змусити Москву заплатити кров’ю та грошима ціну агресії»


"(Байден) відвідав Україну в липні 2009 року після того, як став віце-президентом адміністрації Обами, сказавши: "Якщо Україна вирішить вступити в НАТО, Сполучені Штати рішуче це підтримають". Теорія членства в НАТО була в Україні на той час меншістю, і ця заява була помітною».


・ Політична робота пана Байдена в Україні


・ Підтримка України членства в НАТО, що перешкоджало дипломатії Абе з Росією в минулому


 


Відео Макото Могі легко зрозуміти про минулу історію. Легко детально зрозуміти сталінську політику голоду населення в Україні (Голодомор), як Крим був включений до складу України, коли це вдалося Хрущову від України, і плутанини до нинішнього президента. Тут можна помітити, що високоякісна освіта, як правило, проводиться в приватних школах, а не в державних (основна справа Макото Могі – вчитель підготовчої школи).


 
 
 
 


Кажуть, що США розділені, але давайте приблизно розберемося.


・ Неокон ・ Антикитайські антиглобалістичні сили ・ ・ ・ Буш, Чейні, Клінтон, Байден, Нуланд, Блінкен, промисловість боєприпасів, CNN, Державний департамент США, Солос, Міжнародні єврейські сили, Демократичний мейнстрім, колишній республіканський мейнстрім,


・ Антинеоконство, антикитайські проросійські, перші (націоналістичні) сили США ... Трамп, Джуліані, WSJ, Міністерство оборони США, Міа Шаймер, республіканські нинішні мейнстрім, Демократичний немейнстрім, Ізраїль


 


Трамп, якого основні ЗМІ в Японії та Сполучених Штатах називають владним і насильницьким, не спричинив війни під час свого терміну і реалізував послаблення напруги. Північна Корея також припинила випробування ракети.


 


А як щодо адміністрації Байдена? Виведення Афганістану спричинило хаос, і Північна Корея почала часто запускати ракети, провокуючи Росію та спричиняючи українську війну. Байден спричиняє кровопролиття та сум'яття. Можливо, це добре для промисловості боєприпасів.


 


Довгий час вказувалося, що батьки і діти Байдена мають скандали, пов’язані з Китаєм, а також є типовими для Panda Hugger (політика, який продає нації).


 


Як стверджує Міршаймер, це дуже дурна політика — перевести Росію, яка є важливою частиною облоги Китаю, на китайську сторону. Війну між Японією та Сполученими Штатами розпочала Японія, але саме Сполучені Штати хотіли війни і підштовхнули Японію до війни, і Міршаймер сказав це.


 


Путін Росія почала воювати в цій війні в Україні, але треба сказати, що саме корумпований прокитайський президент Байден спровокував Росію на війну.


 


Якщо проти Росії будуть запроваджені дійсно жорсткі санкції, то рівноважні сили, які стримують Китай на континенті, будуть відсутні, а Східна Азія стане нестабільною. Залякування сусідніх з Китаєм країн буде посилюватися. Це також буде великим негативом для політики облоги США щодо Китаю. І Сполучені Штати, і Японія стикаються з великою дилемою щодо санкцій проти Росії.


 


Однак, з точки зору носіння, історія цієї української війни може бути іншою, якщо її розглядати як гонку США та Росії. Замість того, щоб дозволити Росії поставити Україну у сферу впливу, вважають, що США, Росія, Індія, Австралія, Японія та Великобританія завершить облогу Китаю, і що США і Росія пов’язані за лаштунками. Не можна сказати, що це зовсім неможливо, але на даний момент це виходить за рамки необґрунтованих здогадів і гіпотез. Рішення Росії приєднатися до облоги Китаю, ймовірно, є лише постачанням зброї Індії.


 


Постскриптум: Макото Могі виклав нове відео про ситуацію в Україні. Він звинувачує і Байдена, і Путіна. Є деякі схожості та відмінності з моїм поглядом, але я думаю, що це буде корисно, тому я покажу його.

0 コメント:

コメントを投稿